Poszukaj w Google...

sobota, 23 stycznia 2010

Gdy znika dupa

Na co najpierw zwraca uwagę facet kiedy widzi zgrabną kobietę? Oczywiście że na piersi i tyłeczek. W zależności od tego od której strony widzi ją najpierw;-). Kobiety wcale nie są od mężczyzn gorsze - też lubią obciąć wzrokiem zgrabny męski tyłeczek. Lata patrzenia na tyłeczki przyzwyczaiły nas do takiego widoku:Widać kształtną pupkę, na której opięte są podkreślające kształty dżinsy. Mniam. Tylna kieszeń centralnie na dupci i to było normalne. Wszystko byłoby dobrze w dalszym ciągu gdyby jakiś kretyn (kreator) mody nie wpadł na szatański pomysł.

Najpierw wprowadzono biodrówki, czyli dżinsy z paskiem na biodrach, a nie jak dotychczas w pasie. Początkowo nic się nie zmieniło, ale po pewnym czasie okazało się że jakiś następny znawca mody i wielka jej kreatura - przesunęła kieszenie niżej. Dotychczas były idealnie na pośladku, więc rzut oka na kieszeń od razu celował w sam środek interesującej nas krągłości. Po zmianie - jesteśmy wprowadzani w błąd. Kobiety straciły swe śliczne pupcie.


Paskudnie to wygląda, do tego skrócone są nogi, pupa wylądowała w okolicy łopatek. Widok jest po prostu koszmarny i obleśny, tym bardziej że codziennie widać setki takich schrzanionych spodni i to z zupełnie innego kąta - bo widzimy je z góry, co jeszcze bardziej potęguje fakt zniknięcia pewnej części ciała. Żal i rozpacz tym większa, że nie ominęło to również męskich spodni.

Jedna wizyta w centrum handlowym, gdzie dwa tygodnie temu spędziłem kilka godzin na obserwowaniu rzeczywistości uświadomiła mi ogrom tego horroru. Pary, trzymające się za rączkę, oboje w tych obrzydliwych dżinsach, oboje przez to bez grama seksapilu. Kieszenie otwierają się i zamykają podczas chodzenia, co dodatkowo psuje widok. Horror... Poniżej przykład dla widzów o mocnych nerwach:Pozostaje mieć tylko nadzieję że jednak ktoś się opamięta i przywróci kieszenie na właściwe miejsce. To naprawdę źle wygląda i nie wierzę że jestem jedynym na świecie który to zauważył i potępia. Musi być ktoś jeszcze;-)

1 komentarz:

  1. Łosz a to ja myślałem, że jestem nienormalny bo mi się galoty nie podobają. Tak galoty bo ze spodniami to ma niewiele wspólnego. od tego gorszy jest tylko "krok" zawieszony w połowie uda.

    OdpowiedzUsuń