Poszukaj w Google...

sobota, 15 sierpnia 2009

jakkutas.pl

Piękna domena. Trafiłem przypadiem, przeszukując wykopalisko na wykopie. Strona jakkutas.pl to nic innego jak kolejna wersja akcji "nie parkuj jak łoś", tym razem bardziej jednak prawdziwie i dosadnie nazwana. A co na stronie? Standardowo zdjęcia kutasów nie rozumiejących że parkowanie gdzie popadnie to nie jest powszechnie akceptowany zwyczaj. Do tego mapka wujcia gugla która obrazuje gdzie dokonano fotek poszczególnych i coś co znają chyba wszyscy w internecie - samochodowa wersja "kocich wojen". Można w wygodny sposób głosować który parkujący jest większym kutasem. Trzymam kciuki za rozwój serwisu i dzięki prostej do zapamiętania domenie - wróżę mu świetlaną przyszłość.
Sam jako rowerzysta irytuję się samochodami zaparkowanymi wszędzie wokół. Jako mieszkańca pewnej okolicy - irytują mnie samochody zastawiające chodniki. Jako kierowca - nie mam takich pomysłów aby porzucić swój grzmiący rydwan gdzieś na chodniku, najlepiej w jego poprzek. Jeżdżę grzecznie dookoła kwartału wypatrując legalnego miejsca. A jak go nie ma - trudno - parkuję dalej i idę pieszo. Ja mogę - czemu Ty kutasie nie możesz???
Podejmuję pionierskie zobowiązanie i jutro jadę pofotografować kutasów parkujących co weekend pod warszawskim zoo - gdzie się da, w tym na każdym centymetrze okolicznych chodników i ścieżek rowerowych.
NIE PARKUJ JAK KUTAS!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz